Bio

Witam!

Nazywam się Katarzyna Mosińska i serdecznie Cię witam na mojej stronie.

MIKOSHOWROOM to strona internetowa, przez która pragnę podzielić się swoją twórczą pracą z Tobą. Jeżeli jesteś artystą, pragniesz nim zostać albo po prostu lubisz obcować ze sztuką, to właśnie znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Stworzyłam to miejsce aby dzielić się z Tobą moim artystycznym doświadczeniem. Uwielbiam poznawać nowe możliwości jakie daje malarstwo, oczywiście nie jestem wszechwiedząca ale ta strona ma służyć również jako notatnik mojej nauki :)

O MNIE

Mam 29 lat, od niedawna mieszkam w Niemczech, nowa rzeczywistość wpłynęła na decyzję o stworzeniu tej strony w takiej formie jak jest teraz. Obecnie spełniam się jako szczęśliwa mężatka oraz gospodyni domowa, jednak nie ukrywam, że większość moich myśli krąży wokół malarstwa, na szczęście mam całkowite wsparcie męża.

Wszelkie prace plastyczne towarzyszyły mi od dzieciństwa. Myślałam o studiach artystycznych jednak ostatecznie wybrałam biotechnologie na politechnice Łódzkiej. Malowanie było cały czas obecne w moim życiu jednak pomniejszone do rangi hobby. Po studiach uczestniczyłam w kursach malarstwa, które przyczyniły się do decyzji o większe zaangażowanie w malowanie.

W malarstwie kocham cały proces twórczy, od pomysłu, po samo malowanie i oczywiście efekt końcowy, który nie jest możliwy bez radości odbiorcy.

Mam nadzieję, że zainspiruję Cię do własnego kreatywnego działania a póki co, zapraszam do mojego miejsca w przestrzeni wirtualnej.

KONTAKT

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojej strony! Jeżeli chcesz  zadać mi pytanie, podzielić się swoją opinią albo powiedzieć po prostu "cześć". Napisz:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.